Csoboth három góljával győzte le az Újpest a ZTE csapata. Izgalmas meccs volt.
Kettő nullás vezetéssel fordultak a lilák a II. félidőre, de a „Zete” hamar kiegyenlített. A Zalaegerszegnek lehetősége volt az eredmény megfordítására de Csoboth a véghajrában egy szerencsés góllal megszerezte a három pontot, így eltávolodótt a kieséstől.
Hajrá Újpest, hajrá Lilák!

- Magyar Péter szerint robbanás történt a MOL tiszaújvárosi üzemében
- Elhunyt Scherer Péter
- Elhunyt Sörös Sándor színművész
- Amikor 5 megabájt még egy szobányi jövő volt – az IBM RAMAC és a merevlemez születése
- Tungsram-ügy Újpesten: nemcsak egy elmaradt adásvételről van szó
Szponzorált tartalom
















